Pracovněprávní nároky: Nízký počet bodů při pracovním úrazu

Pracovní úraz

Dobry den dne19.1.2016 jsem utrpela pracovni uraz kolene. PN trvala do 6.11 2016. Nasledkem urazu jsem podstoupila artroskopii pri ktere bylo zjisteno ze byl utrzen take predni vaz.114.6.2016 jsem podstoupila plastiku LCA a cele mi to lekar ohodnotil 180 body.Zda se mi to malo jak mam postupovat. Dekuji Mirka C.

Dobrý den,

Jestliže se domníváte, že Váš úraz byl ohodnocen málo body pro bolestné, můžete navštívit jiného lékaře a požádat jej o přehodnocení. Případně o to můžete požádat i lékaře svého, že se Vám počet bodů zdá příliš nízký, zda se ve výpočtu nestala chyba. Případně požádejte lékaře, aby Vám určitý počet bodů vysvětlil.