Pracovněprávní nároky: Obejití výpovědní lhůty

Výpovědní lhůta

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Pracuji v Německu. Smlouvu mám s německou agenturou, ale jsem propůjčen do firmy. Jde o to, že se nám naskytla jiná možnost práce. Chci se zeptat, zda se dá nějákým způsobem "obejít" výpovědní lhůta? Smlouvu s agenturou mám na neurčito a výpovědní lhůta je 1 měsíc. Ale já bych potřeboval ukončit do jednoho týdne. Existuje něco jiného kromě dohody? Děkuji S pozdravem Václav Roth

Dobrý den,

s Vaším problémem Vám nemůžeme pomoci, jelikož Váš pracovněprávní vztah se řídí německým právem.

S podzravem