Pracovněprávní nároky: Obnovení nemocenské

Pracovní úraz

Po 7 mesici sem nastoupila do prace po poracovnim uraze.spadla sem se schodu podvrtnuti patere.zajimalo by me kdybych sla znovu na nemocenskou treba po pul roce jestli by semi to pocitalo opet jako pracovni uraz.delam jako pomocna sila a dost zvedam tezke.X

Dobrý den,

jako pracovní úraz by se Vám tato pracovní neschopnost počítala pouze v případě, že se jednalo o projev poškození zdraví, ke kterému došlo při původním pracovním úraze, nebo by se jednalo o další léčbu tohoto poškození.