Pracovněprávní nároky: Ochranná lhůta u pracovního úrazu ve zkušební době

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Dobry den,po 14 dnech v prac.poměru jsem si způsobila pracovni úraz a po 5 týdnech praci.neschopnosti mi ji lékař ukončil,jsem ve zkušební době tak jsme se se zaměstnavatelem dohodli na ukončení prac.poměru.Chci se zeptat zda ochranná lhůta je 7 oráč.nebo kalendářních dnu?děkuji za odpoved

Dobrý den,

ochranná lhůta po skončení zaměstnání činí 7 kalendářních dnů.

S pozdravem,