Ostatní: Odhadce u majetkoprávního vyrovnání

Rozdělení majetku

Dobrý den, chci se zeptat když je majetkopravni vyrovnání a ten co má většinu chce vyplatit menšinovou část a ta nesouhlasí s odhadem muže si vzít svého odhadce ? Bude to k něčemu? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

V případě, že nesouhlasíte s odhadem uvedeným v návrhu protistrany, je možno si vzít svého odhadce, který stanoví cenu. Nejlepším řešením je pak vždy dohoda. Pokud k této nedojde, může odhad určit soud.

S pozdravem, Vaše nároky

Zpět do Ostatní