Reklamace/e-shopy: Odmítnutí odstoupení kvůli zboží na míru

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Dobry den koupila ,jsem si pohovku na eshopu.cz .Když mi přivezli hned druhý den jsem odstoupila od smlouvy .Prodejce mi odstoupení zamit podle & 1837/d .Tvrdí ,že mám pohovku ,,na míru " ale já jsem zadala pohovku do košíku a vybrala potah ze vzorníku ,který mi poslal domu .Žádné zmneny jsem nepožadoval ,ani nebyli provedeny .Zboží odmítl převzít a já ji mám ,už měsíc doma ,nemám ji kam odvézt ,nemá žádný obchod ,ani sklad pouze adresu bydliště kde jsem zjistila ,že nebydlí on ,ale jeho rodiče .Odstoupení jsem poslala ještě doporučené do vlastních rukou ,ale to se mi vrátilo zpátky .Nevyzvedl si ho .Teď jsme poslaly predsoudni žalobu ,ale také nekomunikuje .Ráda bych mu ji odvezla ,ale nemám kam .Je to 90 km a pohovka ,která je jiná než na obrázku stala 53000 .Nevím co dál ,takový,, krám" si doma nechat nechci .Děkuji

Dobrý den,

jestliže jste si objednala zboží z e-shopu, měla byste mít nárok na vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu, což jste minimálně odstoupením od smlouvy učinila. Toto právo se nevtahuje pouze na zboží, které bylo upraveno dle požadavků klienta, je tedy z naší strany těžké posoudit, zda se nejedná právě o Váš případ. Poklud jste však pouze zadala zboží do košíku a vybrala příslušný vzor, je možné, že se o Váš případ nejedná a odstoupení od smlouvy by mělo být platné.

Pokud budete mít zájem, můžeme se na Váš případ podívat podrobněji. V takovém případě prosím zadejte případ k posouzení zdarma zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad Naši právníci se na případ podívají, a pokud to bude v našich silách, rádi Vám také pomůžeme.