Reklamace/e-shopy: Odmítnutí reklamace skryté vady

Reklamace automobilu

koupil jsem v bazaru auto.při zkušební jízdě se zdálo vše v pořádku,ale již cestou domu mělo auto při přidání plynu -nejvíc to bylo slyšet na pětku-divný zvuk. asi po třech dnech jsem zajel do servisu a tam mi řekli,že to vypadá na převodovku-diferenciál.bazar odmítá reklamaci,že to není skrytá vada,že u těhle aut jsou špatné převodovky-vw golf 5 r.v.2007-116000km. děkuji za radu.

Dobrý den,

v tomto případě by so o skrytou vadu jednat mělo, jelikož ji zřejmě nebylo možné odhalit při běžné prohlídce vozidla při koupi. Skutečnost, že je tato vada u tohoto modelu častá, nemá na posouzení zda se jedná o skrytou vadu vliv, pokud Vás na tuto vadu Vašeho vozu prodejce neupozornil, jelikož se nejedná o skutečnost běžně známou spotřebiteli.

S pozdravem, Vašenároky.cz