Stát: Odmítnutí veřejné služby ze zdravotních důvodů

Pracovní úraz

Dobrý den PU mi dal doporučenku na Veřejno prospěšné práce. ty jsem odmítla z duvodu bolesti zad a kolene. A navíc mám brigádu ktera odpovídá memu vzdělání mám Doporučenky jezdit na rehabilitace. Dr mi ale na zdravotní prohlídku napsala že jsem práce schopná. Doma mam syna který chodí do školy ted v dubnu nastupuje na operaci. Ted mi pracovní uřad zdělil že mě z uřadu práce vyhodí děkuji za odpověd věra

Dobrý den,

pokud osoba vedená v evidenci uchazečů o zaměstnání po dobu delší než 2 měsíce odmítne bez vážných důvodů výkon veřejné služby, je to důvodem pro její vyřazení z evidence uchazečů o zaměstnání. Pokud tedy neprokážete, že jste veřejnou službu odmítla ze zdravotních důvodů, vyřadí Vás ÚP z evidence.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát