Reklamace/e-shopy: Odmítnutí vrácení peněz po reklamaci bot

Reklamace

Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu odlepila špice popraskaly švy a stélka vevnitř se párala celkem na obuvy byly 4 vady .Bota jsme zanesly na reklamaci s tím že nechci opravu ,ale vraceni peněz,protože synovy nožička během měsíce poroste a malé boty jsou mu na nic.Zhruba za 28 dni se mě ozvaly ze je reklamace vyřízena a to tak že obuv opravili.Problém je v tom že syn má již nožičku větší a nebude nosit malou obuv . Prosím o radu jak postupovat.Mohu požadovat vrácení peněz a nebo jiné zboží v odpovídající velikosti? Děkuji Krajčoviech David

Dobrý den,

záleží, jestli jste vyplnili reklamační protokol a případně co jste do něj napsali – jestli jste do něj zanesli požadovaný způsob reklamace. Pokud ne, bohužel už byste na vrácení peněz neměli nárok.