Pojištění automobilu: Odmítnutí zapůjčení náhradního vozidla

Nárok na náhradní vozidlo

Dobry den Mam dotaz ohledně nahradniho vozidla.jsem poskozeny pri dopravni nehode. 30.12.2016 mi bylo zapujceno nahradni vozidlo a 2.1.2017 mi v servise bylo zdeleno ze oprava bude trvat cca 14 dni.pojistovna mi vsak nahradni vozidlo nechce pujcit na dele nez 8 dni ikdyz technik sam rekl ze oprava zabere vice casu ale likvidator o tom nechce slyset. Muzu vedet jake mam moznosti?potrebuji vozidlo k praci. Dekuji za odpoved

Dobrý den,

zde záleží, zda jste podnikatel či fyzická osoba. Podnikatel prokazuje nutnost potřeby vozidla tzv. knihu jízd, která je dokladem pro nezbytné využití vozidla. Nicméně pokud prokážete nezbytnou účelnost, měla by Vám pojišťovna vyhovět. Pokud Vám nebude vyhověno, zadejte si případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz, která se náhradou škody zabývá.