Zdraví: Odškodné, lázně a další potíže

Odškodnění

Prosím o rady jak postupovat ohledně odškodného , následně lázní a jiné s potížema viz : Syndrom canalis carp I.dx -- středně tešký nález na pravé ruce : viz fotografie dokumentů na odkazu -- https://drive.google.com/drive/folders/0B3mR1NPqS8aPb20zWGs1akNONjA?usp=sharing ----- nevlastním skener tak jsem vytvořil fotografie a uložil na google disk. Petr Tomšů

Dobrý den,

Je nám líto, ale bohužel takto naše právní poradna nefunguje. Pokud máte přímo dotaz na právníka, který se týká nemoci z povolání nebo krácení pojistného plnění, můžete jej zde znovu položit. Pokud byste chtěl, abychom se vašim případem zabývali, rádi se na něj podíváme a zdarma posoudíme, zda máte nárok na odškodnění. V tom případě prosím zadejte případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

Jen bychom Vás rádi upozornili, že naši právníci nejsou lékaři, a proto nejsou schopni posoudit zdravotní problémy. Pokud však ohledně Vašeho zdravotního stavu máte již dokumenty od lékaře, můžeme se na případ podívat.

Zpět do Zdraví