Pojišťovny: Odškodnění bolestného od pojišťovny

Bolestné Plnění pojišťovnou

dobry den,syn si porezal pri krajeni melounu prst leve ruky,vypadalo to skarede,tak jsme s nim jeli na pohotovost,kde,mu,to,osetrili,sesili. dvakrat tydne chodil na prevaz,po 10 dnech mu obvaz zdelal lekar,zalepil. ten den manzel skladal drevo a volal na syna at mu jde pomoci s tezkymy kusy,3 kusy. druhy den sel k lekari na kontrolu a ten se ho ptal co delal,tak mu syn rekl pravdu,stehy se rozjely,tim se to zhorsilo,napsal mu to do zpravy a ma by zajimalo,jestli to bude mit vliv na odskodneni bolestneho od pojistovny. on si to proste neuvedomil,.dekuji za odpoved

Dobrý den,

zde záleží na tom, co je napsáno v pojistných podmínkách pojišťovny. Je možné že může k nějakému krácení dojít, respektive, že pojišťovna nebude plnit plnou částku, protože bylo zranění zhoršeno vědomou akcí. Určitě by však nemělo dojít k nevyplacení pojistného plnění. Pokud by náhodou pojišťovna nechtěla nic zaplatit, nebo byste se domnívali, že došlo k vysokému krácení pojistného plnění, určitě se na nás znovu obraťte, tentokrát prosím zadejte případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad