Zdraví: Odškodnění při školním úrazu

Odškodnění za úraz ve škole

Dítě utrpělo ve škole na tělocviku úraz . Nemá žádnou úrazovou pojistku. Můžu požadovat odškodnění po škole? A jak?

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Bez bližších informací však nejsme schopni Váš dotaz blíže zpracovat. Je nezbytné si vyžádat výši bolestného od ošetřujícího lékaře a následně projednat celou situaci se školou, ve které se úraz odehrál. Škola by měla určenou výši částky bolestného uhradit. V případě, že u školy neuspějete je možné se na nás obrátit s potřebnými dokumenty a naši právníci zdarma Váš požadavek posoudí.

Zpět do Zdraví