Pojišťovny: Odškodnění pro snížení společenského uplatnění

Dopravní nehody

Dobrý den,děkuji Vám moc za zprávu ,akorát Vás prosím ,jak mám chápat,jak píšete,že mám nárok žádat odškodnění pro snížení společenského uplatnění od viníka nehody v civilním řízení.To znamená že to bude platit ta paní ,anebo z pojistky povinného ručení.Děkuji moc za zprávu.Udržalová Světlana

Dobrý den,

odškodnění budete žádat po viníkovi nehody, ten může posléze Vaši žádost předat pojišťovně, popřípadě škodu uhradit sám.