Pojištění automobilu: Odškodnění trvalých následků po autonehodě

Odškodnění za úraz Dopravní nehody

Dobry den,mel bych dotaz,jake kroky mam poskytnout pri zadani trvalych nadledku po dopravni nehode.V 5/2017 jsem prodelal dopravni nehodu ( byl jsem jako spolujezdec),utrpej jsem vazne zraneni zlomeniny obratlů vkrcni patere.Ridic dostal podminku..Do pracovniho procesu jsem se snazil zaradit po pul roce (jezdim jako delnik na staveni regalu).V soucasne dobe me provazi caste bolesti,kvuli kterym musim opoustet pracoviste.Byla mi vyplacena pojistka z povinneho ruceni auta.Zajimalo by me,kdo by mi mel trvale nasledky platit a zda je mozne trvale nasledky zadat po ridici,ktery nehodu zavinil.

Dobrý den,

Odškodnění za trvalé následky by Vám měla uhradit pojišťovna viníka nehody, případně za určitých podmínek je lze vymáhat také po řidiči viníkovi.

Pokud by se Vám odškodnění za trvalé následky po nehodě nepodařilo získat, můžete se na nás obrátit. Stačí zadat případ online, aby se na něj mohl podívat právník. Zadat případ můžete zde → www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz