Zdraví: Odškodnění za léčbu kolene

Pochybení lékaře

Dobrý den, před 3 lety jsme si způsobila úraz kolene. Léčba lékaře byla stejná celé 2 roky. Posilovat stehenní sval. Jednoho dne jsem vycházela paradoxně po havárii v autě z vyšetření(byla jsem v pořádku). Před nemocní uklouzlana ledu a skončila opět na chirurgii ,tentokrát nemocenská,lékař mi doporučil navíc změnit ortopeda.Ihned jsem byla poslána na artroskopii a byla na nemcenské 7 měsíců. Mám nějaký nárok na odškodnění? děkuji

Vážená paní

V případě, že nejste spokojena s prací lékaře, můžete podat podnět na Českou lékařskou komoru, popř. stížnost k zaměstnavateli lékaře. V případě, že chcete požadovat např. bolestné, nebo ztížení společenského uplatnění, bude nutné zpracovat odborný posudek, který zhodnotí, zda postup lékaře byl chybný a budete moci požadovat výše zmíněné nároky.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví