Zdraví: Odškodnění za napadení psem

Ublížení na zdraví

Dobrý den dne 10.3 . 2014 byl syn pokousán psem. Řešila to policie, jelikož jsem to nehlásila já ale paní, která má prodejnu kousek od místa činu, nedostala jsme zprávu a ani si nás nikdo neozval na jednání. Jen si s námi policie popovídala a pak mi přišli oznámit , že to postupují městskému úřadu. Od té doby nic. Syn se dobře hojil bez komplikací, byla jsme za to moc ráda a dále to neřešila. Bohužel situace se opakuje a tento týden pes pokousal dalšího chlapce , ten skončil s vážnějším poraněním, musí podstoupit plastickou operaci. Je možné zpětně požadovat odškodnění a bolestné? Děkuji a krásný den přeji Andrea Hejná

Dobrý den,

jelikož promlčecí doba dle občanského zákoníku je 3 roky, je nárok na odškodnění a bolestné již promlčen.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví