Pracovněprávní nároky: Odškodnění za nevyplacené nemocenské dávky

Nemocenské dávky

Dobry den,chci se zeptat diky zaměstnavateli nemam od 2.5.žádné nemocenske davky z duvodu toho,ze neodeslal podklady na Pssz a vse jsem si vesměs vyrizovala sama,mam narok ma nejake odškodnění ze strany zaměstnavatele.Dekuji Kytkova

Vážená paní Kytková

V případě porušení povinností zaměstnavatele máte právo podat na tohoto oznámení na IP. Pokud Vám s jeho nečinností vznikly nějaké náklady (např. cestovné), lze tyto po zaměstnavateli požadovat.

S pozdravem, Vaše nároky