Úrazy na chodníku: Odškodnění za pád na zledovatělém chodníku

Odškodnění za úraz Úraz na chodníku

Dobry den Dne 5.2.2018,jsem upadla na zledovatem chodniku a zlomila kotnik.Jelikoz zrovna v tu chvili jeli kolem strazniki mětske policie,mi okamzite postihli pomoc.Zvedli me s chodniku a zavolali sanitku.Podstoupila jsem operaci,mela sadru 2 měsice,hodim na rehabilitace a v kvetnu me ceka dalsi operace,vyndani sfoubu.Mam policejni zaznam a poridit si fotky me nenapadlo. Jak mam postoupovat dale ,mam narok na odskodne od obci. Děkuji za odpoved Veronika Loncaric TEL 602365493

Dobrý den,

domníváme se, že můžete mít nárok na odškodnění za úraz na zledovatělém chodníku.

Nárok na odškodnění za úraz na chodníku můžete požadovat po obci, kde se Vám úraz stal. Pokud byste měla zájem, rádi Vám s případem pomůžeme. Neváhejte si jej zadat zde → https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

Pokud byste se chtěla dozvědět více o odškodnění za úraz na chodníku, můžete si přečíst náš článek zde → https://www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/jak-ziskat-odskodneni-za-uraz-na-chodniku

S pozdravem,