Stát: Odškodnění za průtahy stavebního úřadu

Pochybení úřadu

Dobrý den, bude to 10 let co jsem požádal o stavební povolení na hospodářský objekt. Stavební úřad mi stavbu povolí a jeden účastník řízení se vždy odvolá. Na krajském úřadě rozhodnutí sú zruší, námitky odvolatele zamítne a věc vrátí k novému projednání. V odůvodnění napíše, že stavební úřad nepostupoval v souladu se zákonem. Je to pořád dokola. Chtěl bych se Vás zeptat, mám nárok na odškodnění?

Dobrý den,

v některých případech je skutečně možné žádat odškodnění za průtahy v řízení. Bohužel nejsme z Vašeho zadání schopni posoudit, zda je tomu tak i ve Vašem případě. Pro bližší posouzení si proto neváhejte zadat případ na Vašenároky.cz.

Zpět do Stát