Zdraví: Odškodnění za trvalé následky po 4 letech

Trvalé následky Odškodnění

Dobrý den. V září 2014 se mi stal pracovní úraz ,po kterám mi byla amputovana část prstu pravé ruky.Léčení bylo ukončeno 2/2015.Mohu ještě uplatnit odškodnění za trvalé následky? Děkuji.Kožmin

Vážený pane Kožmine,

u odškodnění z pracovních úrazů běží obecná tříletá promlčecí lhůta od okamžiku, kdy dojde k ustálení zdravotního stavu. Pro zjištění okamžiku, kdy byl zdravotní stav ustálen, je nutné navštívit lékaře. Ve Vašem případě však bude nárok pravděpodobně již promlčený.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví