Pracovněprávní nároky: Odškodnění za trvalé následky u pracovního úrazu

Pracovní úraz Odškodnění

Před rokem jsem měla pracovní úraz prudký pád na záda a rozbitá hlava.Neschopnost byla měsíc vyplaceno odškodnění.Od té doby mě bolí záda léčím se.ambulantne i na nemocenské mohu žádat o trvalé následky a jestli ano tak kde?

Dobrý den,

pokud máte po pracovním úraze trvalé následky, máte samozřejmě nárok na odškodnění za trvalé následky. Potvrzení, že Vám pracovní úraz způsobil trvalé následky, byste měla dostat od Vašeho ošetřujícího lékaře. Lékář Vaše zdravotní potíže bodově ohotnotí a s tímto hodnocením můžete jít za svým zaměstnavatelem a žádat o odškodnění.

V případě, že by Vám zaměstnavatel odmítal odškodné vyplatit, neváhejte se na nás obrátit. Váš případ můžete zadat k bezplatnému posouzení zde → https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,

vaše nároky.cz