Zdraví: Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve škole

Dobrý den, dnes si můj syn ve škole vylomil zub, kdy uklouzl a narazil ústy do židle. Mimo zubu modřina na bradě a rozseklý ret ( není na šití ) Má právo na odškodné? Pokud ano, prosím, jak mám postupovat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ve Vašem případě má Váš syn nárok například na bolestné, náhradu účelně vynaložených nákladů na léčení, popřípadě na náhradu věcné škody. Veškeré nároky je samozřejmě nutné podložit nezbytnými podklady, např. posudku o bolestném. Následně je nutné veškeré tyto podklady s žádostí o odškodnění předat škole, která je následně předá své pojišťovně.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví