Zdraví: Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz

dobry den syn miho pritele si udelal uraz na obci kde bydlime si vyjel na motokrosovou motorku na poli kde byla vysoko a zarostlim mechem dira ,tak se vas ptam jestli ma narok na odskodneni, sam neni pojisteni ale pracuje jako automobilka Bolestlavi a tam taky neni poisteni mel vykloubeni pravy loket a lovou ruku mel do sadry ma nemocenskou doposud dekuji

Vážená

V tomto případě by se syn mohl domáhat náhrady škody po majiteli předmětného pozemku, pokud ovšem na tomto poli měl takovouto jízdu povolenou. Bude ovšem třeba prokázat, že učinil veškeré možné opatření, aby nehodě zabránil (např. nejel rychle apod.).

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví