Pracovněprávní nároky: Odškodnění za vznik astma při práci

Nemoc z povolání

Dobrý den,nastoupila jsem do zamestnani,kde jsem delala s chemikaliemi a pri tom mi vzniklo astma,do te doby jsem byla zdrava.na prac.lekarstvi mi zjistovali pouze zda nejsem na tyto latky alergicka a puvod astmatu nikdo neresi,snazi se to hodit na alergie,zatim se zadna nenasla.byla jsem i s hygienou ve firme na mereni vyparu a byla jsem s nimi domluvena,ze mi poslou jak to dopadlo,ted po mesich jsem voalal co ty vysledky a bylo mi zdelelno ze uz davno jsou vyhotovene a ze mi je neposlou.vyslo to samozrejme jak jsem mohla cekat pod limitem,cele postupy jak lekarske,tak hygienicke,mi nesedi.prosim co mohu delat,puvod astmatu mi zjisten zadny nebyl a podminky ve kterych jsem pracovala byli protizakonne.mam i fotografie pracoviste v dobe neuprav.co mohu delat,odbyli me a neresi,z ceho stredne tezke astma mam.dekuji za odpoved

Dobrý den,

v současné době můžete zažádat o vyhotovení lékařského posudku u nezávislého znalce.