Ostatní: Odškodnění za zhodnocení stavby

Spor o nemovitost

Dobrý den měl bych dotaz k prokázání technického zhodnocení stavby. Po umrtí matky jsem zdědil nemovitost a její bývalý přítel který nemovitost obývá se nechce vystěhovat, podáme žalobu na vystěhování, ale chce odškodnění 1mil. korun za zhodnocení stavby na základě ústní dohody se zemřelou. Zajímalo by mne jak se toto dokazuje ? Nemovitost má hodnotu cca 1,4 mil. můžu požadovat uvedení do původního stavu ? Jedná se o chalupu 2+kk kterou 7 let obýval za korunu na základně nájemní smlouvy která již neplatí. Jak se prokazuje za milion ústní dohoda ? děkuji David

Dobrý den,

každý účastník řízení je povinen prokázat to, čeho se dovolává. V tomto případě je na nájemci, aby prokázal, že byla ústní dohoda uzavřena.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní