Zdraví: Odškodnění za způsobenou zlomeninu při operaci

Pochybení lékaře

4.10.2013 jsem utrpěl zlomeninu levého krčku.Po operaci jsem měl neustále bolesti,které lékař řešil jinými prášky na bolest.Po roce jsem šel na reoperavi,při které mě způsobili tříštivou zlomeninu levého femuru.Přes neustálé bolesti jsem si dojednal operaci v Praze,kde mě provedli konečně v květnu a červnu 2017 dvoj operaci s vyléčením silného zánětu.Ptám se zda je možnost na náhradu bolestného,a jiného odškodnění za zlomeninu femuru.Děkuji za odpověď.Novák

Dobrý den, pokud máte podezření, že Vám byla způsobena újma zanedbáním péče, je vhodné konzultovat postup Vašich lékařů s jiným lékařem ze stejného oboru, pokud ten Vaše obavy potvrdí, je pro získání náhrady nutné nechat si vypracovat znalecký posudek, který může prokázat, že k pochybení skutečně došlo. V tom případě máte nárok na náhradu účelně vynaložených nákladů spojených s léčbou, bolestného, případně ztráty na výdělku a vzniklé psychické újmy, pokud tyto vznikly.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví