Zdraví: Odškodnění za zranění při školním turnaji

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Dobrý den, dcera se zranila při školním turnaji. Důsledkem toho má zasádrovaný palec u pravé ruky, (Posunutí štěrbiny u pravého palce na dvou místech ) prakticky má zafixovanou pravou ruku . Nemůže psát, nemůže se zúčastnit mezinárodního turnaje v šermu. Prosím, s jakým odškodněním mohu počítat od pojišťovny? Děkuji Jana Vojtěchová

Dobrý den,

výši odškodnění by mělo stanovit bodové hodnocení od lékaře. Vliv na to mohou mít také pojistné podmínky pojišťovny, která bude úraz vyplácet. Na základě podaných informací Vám proto bohužel nejsme schopni sdělit, na jaké odškodnění má Vaše dcera za uraz nárok.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví