Ostatní: Odstoupení od bankovního úvěru

Úvěry

Dobrý den, v roce 2015 jsem využila nabídky mBank a sjednala jsem si 1. půjčku u mBank s nulovým úrokem. Zaplatila jsem pouze poplatek 800 Kč. Od té doby jsou mi mBank nabízeny produkty a úvěry. Předevčerem mi nabídli opět půjčku s nulovým úrokem. Sdělila jsem jim, že tuto půjčku jsem již vyčerpala, bylo mi odpovězeno, že to zkusí jestli to projde. Prošlo. A tak úvěrovou smlouvu sepsali, postoupili ke schválení a její návrh i s tímto schválením mi poslali na email. Zjistila jsem že se nejedná o tu tzv. první půjčku u mBank ale o klasický úvěr. Mám int. bankovnictví a tam bych měla smlouvu potvrdit vepsáním sms kódu, který mi banka pošle. Nechci tento úvěr /bylo to tak narychlo, že jsem si to hned nespočítala/, a tak se ptám: Musím písemně odstoupit od smlouvy, když podle mého nebyla zatím sjednána? Nic jsem sms kódem nepotvrdila. Děkuji

Vážená paní

z Vašeho dotazu není úplně jasné, zda jste již neakceptovala návrh smlouvy na úvěr při schvalování. Pokud je pro uzavření smlouvy nutné zadat sms kód, neměla by být před tímto zadáním smlouva uzavřena. Proto pouze stačí nezadat kód a sdělit bance, že s návrhem smlouvy nesouhlasíte.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní