Reklamace/e-shopy: Odstoupení od koupi motorky

Reklamace ostatní

Koupil jsem motorku. Yamaha Thundercat 600R r.v. 1998. Po najeti 612 km (tyden po koupi) prestala fungovat v převodovce dvojka. Vyskakuje. Mam pravo odstoupit od smlouvy a zadat vraceni penez?

Dobrý den,

v tomto případě by se mělo jednat o podstatnou vadu věci, která musela být prodejci známa už při prodeji, proto máte nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, pokud Vás tedy prodejce na tuto vadu neupozornil předem