Reklamace/e-shopy: Odstoupení od kupní smlouvy čtyřkolky pro nedodržení reklamační lhůty

Odstoupení od smlouvy

Dobry den v roce 2017 jsme zakoupili pracovne rekreacni ctyrkolku TGB 1000 do dnesniho dne se projevilo sest zavad ktere jsme reklamovali ,prodejce je uznal opravil ale odmitl i po nekolikate urgenci vystavit reklamacni protokol a prodlouzit zaruku o doby reklamace,od 25.4.je ctyrkolka opet v servise,prodejce nereaguje na sms ani volani jak to vypada a zda li odstrani zavady do zakonem stanovenych 30 dni coz je za 2 dny ,zvazujeme proto odstoupeni od smlouvy a vraceni kupni ceny vcetne prislusenstvi,zda li na to mame narok a jeste jeden dotaz jak je to s vracenim ctyrkolky a jejim beznym opotrebenim mam namysly pneu po roce nejsou sice sjete ale opotrebeni tam je dekuji

Dobrý den,

pokud nebyla sjednána lhůta delší, máte právo po 30 dnech po nevyřízení reklamace odstoupit od smlouvy.

S pozdravem,