Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Dobrý den objednali jsme si telefon samasung přes internet arol s.r.o. poslal telefon poškrábaný bez ochranných folii a cca po hodině přestal fungovat úplně. Tak jsme telefon zaslali během 24h zpět i s odstoupením od smlouvy.Přišlo nám vyjádření že jelikož je tel. poškrábaný a vakazuje známky opotřebení nád rámec paragraf 1833 zákona č.89/2012 sb musí zajistit servis technikem a požadují částku 1 113kč bez DPH. Což je absurdní mám i fotografie dokládající stav telefonu v jakém přišel. Jak dále postupovat děkuji

Dobrý den,

pokud máte fotodokumentaci toho, jak zaslaný telefon rozbalujete, a z této fotodokumentace je patrné, že již při doručení tohoto telefonu bylo zboží vadné, zašlete tuto fotodokumentaci protistraně a trvejte na odstoupení od smlouvy. Samozřejmě protistraně nic neplaťte.

Pokud by snad protistrana stále neuznávala Váš nárok, potom by Vám nezbývalo než se obrátit na soud.