Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy, koupě pianina

Odstoupení od smlouvy

Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem pres bazar pianino v inzerátu bylo uvedeno, že pianino je po rekonstrukci, využívané a funkční, při návštěvě mi paní řekla, že po techn. Stránce je v pořádku, že stačí jen naladit, ze se jedna o celopancer...pianino jsem si tedy dovezla domu, podíval se na něj ladič řekl, ze je to polopancer a usoudil, že je nezahladitelné..to mi potvrdilo i několik dalších....mohu se nějak bránit a dostat peníze zpět, když mi byly podané klamné informace nebo se budu muset smířit s tím, ze jsem hloupě naletěla...dekuji za jakoukoliv informaci....

Vážená paní,

máte právo na odstoupení od smlouvy v době do šesti měsíců od převzetí pianina. Toto právo Vám vzniká z důvodu zatajení lstivého zatajení podstatné vady ze strany prodávajícího.