Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy, koupě polštáře

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Dobrý den, podlehla jsem nátlaku a koupila jsem si před obchodem OBI masážní polštář.Zboží bych chci vrátit,provozovnu nemají,v podmínkách mají pro odstoupení od smlouvy uveden § 57 OZ,ten ale snad už podle nového OZ neplatí?.Nechci udělat chybu,prosím Vás o radu.Děkuji,s pozdravem Petra V.

Dobrý den, jestliže jste zboží zakoupila mimo obvyklé prostory k podnikání, což by Vaší situaci mohlo odpovídat, máte nárok na odstoupení od smlouvy do 14ti dní bez uvedení důvodu. Tuto lhůtu však musíte stihnout. Doporučujeme tedy okamžitě písemně odstoupit od smlouvy a poslat zboží na adresu prodejce.