Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy při čtvrté vadě

Odstoupení od smlouvy

Dobrý den.Zítra jedu reklamovat po čtvrté mob.telefon přímo do prodejny kde byl zakoupen, předtím jsem mobil posílal kurýrem přímo výrobci kde mi 3 krát mobil opravili. První závada byla jiná ostatní dvě stejné nyní čtvrtá závada se jeví jako třetí stejná. Mám právo odstoupit od smlouvy a požadovat peníze? Za odpověď předem moc děkuji s pozdravem Jaroš

Dobrý den, dle vašeho popisu byste měl mít nárok na vrácení peněz, jelikož můžete právoplatně odstoupit od smlouvy. Pokud se totiž vada na výrobku projevila 3 krát stejná nebo čtyřikrát různá, měl byste mít nárok na odstoupení od kupní smlouvy. Odpověď na podobný dotaz naleznete také zde https://www.vasenaroky.cz/poradna/trikrat-stejna-vada?t=vraceni-penez