Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy uzavřené po telefonu

Odstoupení od smlouvy do 14 dní

Dobrý den,dne 13.02.2017 jsem telefonicky uzavřel smlouvu na dobu určitou s mob.operátorem (Vodafone). Znění smlouvy jsem následně obdržel písemně poštou. Mohu smlouvu zrušit bez sankcí ze strany operátora ? Děkuji

Dobrý den, smlouvu, kterou jste uzavřel po telefonu, můžete bez udání důvodu zrušit do 14 dní. Pokud tak chcete učinit, ideálně písemně doporučeně oznamte společnosti, že smlouvu, kterou jste s ní telefonicky uzavřel, rušíte - že odstupojete od smlouvy.