Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy z důvodu jiných technických parametrů

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem auto, kde je ve velkém techničáku napsaný pohon AWD, ve skutečnosti auto má jen zadní náhon. Auto jsem koupil před 10 dny od soukromé osoby. Mám nárok na odstoupení od smlouvy, kdy jsem vyloženě chtěl pohon AWD, který je vepsán i ve velkém technickém průkazu vozidla, a ve skutečnosti má auto pohon pouze zadních kol? s pozdravem Dušan

Dobrý den,

podle Vašeho zadání se jedná o vadné plnění ze strany prodejce, které zakládá i možnost odstoupení od smlouvy.