Reklamace/e-shopy: Odstoupení od smlouvy z důvodu plného vytížení hotelu

Odstoupení od smlouvy

5.11.2016 jsem si zaplatil Vánoční pobyt v hotelu Medlov u firmy info@nakupvakci.cz, ale z důvodu plného vytížení hotelu v době, kdy jsem měl být ubytovaný, tak jsem odstoupil od smlouvy. Do dnešního dne mi ale mé peníze nebyly vráceny, jak dlouho mají nárok peníze zadržovat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, společnost je povinna vrátit finanční prostředky zpět na Váš účet do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V tomto případě je tedy důležité, kdy konkrétně jste od smlouvy odstoupil. Společnost však není povinna vrátit finanční prostředky dříve, než jí zakoupené zboží předáte nebo prokážete, že jste zboží již odeslal.