Pracovněprávní nároky: Okamžitá výpověď z bytu

Ukončení pracovního poměru Spor se zaměstnavatelem

Dobrý deň, pracujem pre personálnu agentúru v CZ. Po príchode nám firma zabezpečila firemný byt. Momentálne som na neschopenke a z prace mi oznámili ze mi zmluvu po 31.12. Nepredlzia, otázka je ma firma právo dat nám aj okamžitú výpoveď z bytu? Firma mi oznámila ze mam okamžite opustiť byt je to právne v poriadku aj keď som stále zamestnancom navyše na neschopenke?

Dobrý den,

obecně by nájem služebního bytu měl skončit posledním dnem kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém nájemce přestal vykonávat práci, v souvislosti s kterou byl nájem bytu spojen. Pro přesnější posouzení Vašeho případu bychom ale potřebovali znát přesné znění Vaší nájemní smlouvy.