Pracovněprávní nároky: Opakované odškodnění od zaměstnavatele

Nemoc z povolání

Dobry den ZAMESTNAVATEL se mnou ukoncil smlouvu nebot dohoda vyprsela. Byla me priznana nemoc z povolani svrab byla vyplacena. Ted mam jit na kontrolu k zavodnimu vystupni prohlidku. Porad ma po těle výtažku a dochazim ke koznimu rika, ze nemoc je vylecena, ale bohužel mě se stav nelibi. A porad docházím s problémy. Mohu po byvalem zamestnavateli žádat další odškodnění Děkuji

Dobrý den,

v případě nemoci z povolání máte právo na odškodnění a náhradu mzdy po dobu trvání pracovní neschopnosti. Pokud Vám nebylo něco z výše uvedeného vyplaceno, můžete se na nás obrátit. Pokud nesouhlasíte s rozhodnutím kliniky pracovního lékařství, je možné proti jejímu rozhodnutí podat v uvedené lhůtě odvolání.