Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel odmítá proplatit propustku

Lékař

Dobrý den. Pracuji na 3.směnný provoz. Po noční směně jsem musela na sedmou hodinu ráno k lékaři. Protože pracovní doba je do šesti, odešla jsem z práce ve čtyři ráno abych stihla přijet 15 km domů a pak 20 km. k lékaři. V práci mi neuznali propustku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bohužel, situaci nemůžeme posoudit. Nelze určit, zda jste neodešla zbytečně brzo. Pokuste se v ideálním případě se zaměstnavatelem dohodnout, my nemáme potřebné podklady.