Ostatní: Oprava auta po havárii

Škoda na vozidle

Dobrý den před měsícem ode me mel kupovat kamarád auto auto splacim pres mojeho bratra mělo to probjehbout tak ze doplatí splátku a auto přepíšeme jenže z autem už chtěl jezdit tak jsem sním jezdil jako spolujezdec auto naboural do druhého jeho vinou zamachrovanim ted když chci po něm aby opravu zaplatil tak se cuka že nemá peníze byl jsem i za jeho rodíci ti řekli ze peníze nemá ani neví kdy bude mít a ja si kvůli tomu musel koupit druhé auto byl jsem i na policii tam mi z dělili ze nemůžu podat trestní oznámení ze to nebylo uděláno schavlne ze sním nic nemám podepsaného ale havárie je nahlasena na policii že je viník on a i ze to řídil nevím co mám dělat dal děkuji

Vážený

Za vozidlo odpovídá vždy majitel, pokud neprokáže, že vůz řídil někdo jiný. Poté za vzniklou škodu odpovídají oba. Řidič však pouze do výše škody, kterou způsobil. Majitel vozu bude škodu hradit ze svého pojištění a poté je třeba tuto částku vymáhat po viníkovi.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní