Bezplatná právní poradna: Ostatní

Vrácení automobilu bez udání důvodu

25.10.2018 - Dobry den,zakoupil jsem automobil od soukrome osoby a chtel bych bez udani …

Odstoupení od smlouvy Ostatní

Podpis smlouvy od domovního prodejce

18.10.2018 - Dobry den, prosim o radu. Mamka prechazela od dodavatele energie L... k I..., …

Odstoupení od smlouvy Ostatní

Storno poplatek za nevyužití prostor

20.2.2018 - Dobrý večer,7.2. jsem online rezervovala prostory pro kurz.. 9.2. jsem …

Odstoupení od smlouvy

Smlouva na telefonní tarif

20.7.2017 - Dobrý den,chci se zeptat jestli můžu odstoupit od smlouvy kterou jsme uzavřeli …

Odstoupení od smlouvy

Nákup fotoaparátu na splátky

29.6.2017 - Dobry den, Pred tydnem jsem si poridila fotoaparat na splatky . Bohuzel jsem …

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy uzavřené živnostníkem

28.4.2017 - Dobrý den,uzavřel sem smlouvu po telefonu od které sem druhý den odstoupil.Smlo…

Odstoupení od smlouvy

Nedodání zboží po zaplacené záloze

8.2.2017 - Dobry den, před 2 mesici jsem si objednal posuvnou branu a slozil 50% zalohu. …

Odstoupení od smlouvy

Zpět do Ostatní