Pracovněprávní nároky: Paušální plat je vč. státního svátku?

Státní svátek

Dobrý den, zeptám se prosím pokud mám paušální plat za celý měsíc 14000. Kam se započítává státní svátek do paušálního platu nebo se připočte zvlášť

V případě, že Vám zaměstnavatel vyplácí paušální mzdu, nezáleží na počtu odpracovaných směn nebo hodin. Na výplatní pásce byste tedy měl/a mít uvedenou měsíční mzdu ve stejné výši, jako každý jiný měsíc.