Pojišťovny: Po nehodě nemám dost finančních prostředků

Pojištění Dopravní nehody

Dobrý den. Měl jsem havárii na skútrů, kterou jsem ne zavinil. Nehoda se stala před 2.5 měsíci. Mohu zadat o nějaké vyrovnání při marodnym. Nemám teď dost finančních prostředků když nechodím do práce. Pojistka je ze zákonného pojištění viníka. Česká pojišťovna. Děkuji za rychlou odpověď.

Dobrý den,

ve Vašem případě by mělo být možné žádat o ušlý zisk (rozdíl mezi průměrnou mzdou a nemocenskou) pojišťovnu viníka. V tomto případě tedy Českou pojišťovnu.