Pojišťovny: Počátek výpočtu renty za nemoc z povolání

Renta

Setrenana nemoc z povolani,SKT.Nemoc z povolani uznana po odvolani.Zajimalo by me vypocet renty vydelku pred setrenim NzP,nebo po odvolani.Dekuji.

Vážená paní,

Z Vašeho dotazu není příliš jasné, na co se dotazujete. Tak zvaná renta je vlastně dorovnání průměrného měsíčního výdělku před a po vznikem nemoci z povolání. Její výše se tedy vypočítává jako rozdíl těchto dvou částek. Rentu Vám zaměstnavatel bude vyplácet až po uznání nemoci z povolání.

S pozdravem Vaše nároky.cz