Zdraví: Počet bodů za zlomeninu kosti

Odškodnění za úraz

Moc děkuji za odpověď, zeptám se teda jinak, kolik činí počet bodů za úraz S8270, nikde jsem to nenašel. Mockrát děkuji za odpověď

Dobrý den,
bohužel, přesný počet bodů za úraz nesoucí kód S8270 Vám sdělit nedokážeme, neboť neznáme Vaši lékařskou diagnózu. Pod kódem S8270 se, dle Mezinárodní statistické klasifikace nemocí a přidružených zdravotních problémů, nachází zavřená mnohočetná zlomenina bérce včetně kotníku. Vzhledem k tomu, že se jedná o mnohočetnou zlomeninu, budou se body za jednotlivé zlomeniny sčítat.

Zpět do Zdraví