Stát: Pochybení soudu

Soud

Soudila jsem se v CR se svym byv.manzelem.Soud mi rozhodl ohledne SJM rozsudek se stal pravomocnym a s pomoci Ministerstva spravedlnosti mi byl v Recku pridelen pravnik v Recku.Tam se ale zjistilo,ze cesky soud pochybil ohledne nejake prislusnosti a rozsudek mi neuznal.Tim padem ja prisla o castku 2 300 000. Ted nevim co mam delat.Po kom zadat nahradu teto skody.Protoze diky teto chybe musim podat zalobu znovu ale uz na uzemi Recka a to muze byt klidne i na 10 let.Dekuji za odpoved

Vážená paní

V případě pochybení soudu za tento odpovídá stát, žalobu je tedy třeba podat na Ministerstvo spravedlnosti ČR. V případě, že budete mít o tento postup zájem, neváhejte se obrátit na naši společnost, která Váš případ zdarma posoudí.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Stát