Pracovněprávní nároky: Podání výpovědi v době trvání nemocenské

Ukončení pracovního poměru

DOBRÝ DEN MAM DOTAZ.JSEM NA NEMOCENSKE OD 20.3 2017 A CHTEL BYCH PODAT DVOUMESÍCNI VYPOVĚD DLE 50 ZAKONIKU PRACE.PO DOBU TECHTO DVOU MĚSÍCU BUDU URCITĚ MARODIT.JE MOZNE PODAT TAKTO DVOUMĚSÍCNÍ VYPOVED V DOBE NEMOCENSKE?????

Dobrý den, zaměstnanec může dát zaměstnavateli výpověď bez udání důvodu kdykoliv v trvání pracovního vztahu. Může tak učinit tedy i nemocenské a její trvání nebrání ani tomu, aby pracovní poměr po uplynutí výpovědní doby skončil.