Pracovněprávní nároky: Podepsání dohody pro zrušení pracoviště

Nárok na odstupné

Dobry den mam slouvu na dobu urcitou a zamestnavatel me nuti podepsat dohodu o ukonceni kvuli organizacni slozce ptz se rusi pracoviste.. Kdyz tu dohodu podepisu mam narok na plnou podporu na pracaku nebo mi to pokrati na 45%? A je v tomto pripade narok i na odstupne? Dekuji za odp.

Dobrý den,

v případě, kdy bude v dohodě uvedeno, že se jedná o ukončení poměru z důvodu zrušení pracoviště, nebude mít dohoda vliv na případnou podporu. Zároveň budete mít nárok na odstupné. V dohodě však musí být uvedeno, že se jedná o ukončení poměru z důvodu zrušení pracoviště!